سلام

سال جدید رو با سبزه شروع کنیم که ان شاء الله سال پیش رومون به برکت دعای باب الحوائج آقا موسی بن جعفر علیه السلام، سالی پر از نور و خرمی و شادی و سلامتی باشه و چشم هامون به ظهور نور دیده شون آقا صاحب امان علیه السلام روشن بشه ان شاء الله

بالاخره بعد عمری منم تونستم سبزه بگذارم!!! و برسونم به سفره هفت سین البته بگم به ندرت پیش اومده سفره بچینم، هم خیلی مقید نبودم بهش، هم بیشتر سال ها موقع سال تحویل خونه نبودیم!
اما امسال با همین بهونه ها، یه کم سرمون گرم شد. مثل سبزه گذاشتن، شیرینی پختن، تخم مرغ رنگ کردن و .

اما کارهای دیگه هم انجام دادم که جهت شاد سازی دل و چشمان قشنگتون یکی دو نمونه اش رو میگذارم! فقط چون تازه یاد گرفتم ایرادهاش رو به بزرگی خودتون ببخشین دیگه

ایشون البته هدیه شدن و رفتن پیش صاحبشون! (کلا من هنوز نبافته، کارهامو شوهر میدم :)) تازه این یکی چند روزی دووم آورد! )

ایشونم کلا به نیت یه نفر بافتم، به عنوان کادوی تولدش که یه ماه پیش بود :))

برای دیدن ایشونم لطفا گوشی یا لب تابتون رو به جهت عقربه های ساعت بچرخونید، اگرم سیستم دارین که ناچارید سر مبارک حودتون رو جهت خلاف عقربه ها بچرخونید!
خواستین حرفای بوق بزنید لطفا خطاب به بیان بگید! عکس من عمودی بود، من بی تقصیرم :))

در ضمن بیان لطف کرده و رنگ عکسام رو نابود کرده، شما همشو پررنگ تر و پر نور تر ببینید!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها